Informace o nás

Můžu Vám zajistit focení, kdybyste chtěli pěkné fotky, které by na Vás zkrátka sedly, napište. Zajistím vizáž, styling, vlasový design i fotografa či fotografku. V galerii můžete vidět ukázky mé práce. Nabízím od glamurových fotek až po akty...podle toho, co byste si rádi vyzkoušeli.

http://www.mamazon.cz/mamazona/37-nahotinka-pavlinka

http://www.mamazon.cz/blog/160-odhaleni

Párové focení

Rodinné fotky ( focení s dětmi)

Workshopy ( tématické od fashion po fetishe)

individuální focení na přání - ve fantazii se meze nekladou

Proměny

 Pavlína Seemannová

meil: P.S.ee@seznam.cz

telefon: +420607965686

 

Variabilita materiálů

Když už můžu, tak si hraju. Dnešní svět skýtá tolik možností. Mým pokusným králíkem byla kamarádka, začínající herečka Viktorie Hásková. Byla vynikající! Ovšem, je to herečka. A určitě o ní ještě uslyšíme. Je to silná žena.

Musím říct, že  práce s modelkami je těžká. Většinou jsou krásné, to ano. Ale bohužel mají v kapse jen pár výrazů, takže většina fotek jsou stejné. Nuda. Katastrofa. Krásné oči nejsou všechno holky.

Dobrý tah byl oslovit herečku. Viky si poradila s tímto materiálem bravurně. Vypadala jako baletka, i když ve velké sukni z igelitu nebylo lehké pózovat. Viky vypadala elegantě a vůbec si ( doufám) nepřipadala divně, že má místo šatů igelit  a na hlavě provaz:-)

 

fotograf: Mickey Grab

styling: Pavlína Seemannová

Modelka : Viktorie Hásková

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.