Když si Vás spletou s prostitutkou

Naučila jsem se rezervovat hotel nebo apartmán přes internet a nabízet ho na focení. Je to dobrý pro obě strany- já nemusím cestovat a mám kde spát a foťáci mají kde fotit.
Není to ale vždy jednoduché. Musí to být prostor zajímavý, velký- ne jako většina hotelových pokojů, které na svých stránkách slibují nádheru a pak přijdu do králíkárny. Naučila jsem se proto využívat služeb airbnb. Většinou to jsou prostorné byty za stejnou cenu jako hotel, ale bez snídaně. Už jsem našla pár zajímavých úlovků- tím myslím- zajímavé retro prostory, hausboty...Vše ale musí být soukromé, nikdy ne -share place- což znamená , že majitel nabízí pokoj ve svém bytu. To pak nevím, jak by se tvářil na fotografy, kteří by se střídali u něho v bytě.
Nedávno jsem jela do Stuttgartu a našla krásný byt. Vím, že ve Stuttgartu je to těžké. Jsou tam hnusný hotely a k tomu drahý a k tomu bez snídaně. Airbnb taky žádná sláva, ale já našla klenot. Přijela jsem do ulice plné rodinných domů. A vycítila jsem problémy.
Dům, který byl celý prosklený a na zahradě si hrálo pár capartů a jejich táta uklízel dvorek...Tak to nevím, jak udělám tajnou akci focení.
Jak říkám- vždy se musí zabukovat privátní prostor, protože majitelé by moji aktivitu nepochopili. V hotelu to taky nemají rádi, ale tam se to schová. Tady , jak to tak vypadá, budu sdílet pokoj s celou rodinou. Ale dělala jsem jakoby nic, nechala jsem se zavést do garáže, kde byl krásný pokoj. Vchod byl separovaný, ale i tak jsem cítila, že se stala někde chyba. Na airbnb paní nabízela samostatný apartmán, ale jaksi zapomněla dodat podrobnosti.
Večer jsem ji napsala, jestli nevadí, že budu mít pracovní návštěvy, načež mi bylo sděleno, že ne a kdyby byla party, že se ráda přídá. OK, takže vypadala v pohodě.
Další den jsem měla mít 4 focení- všechny jsem obepsala, at nepostávají kolem vchodu, že je to rodnný domek a že by to vypadalo blbě. Nikdo mě samozřejmě neposlechl a všichni postávali jako tvrdý Y před vchodem všem na očích. Focení ubíhalo rychle, ale já slyšela, jak majitelka chodí do mého soukromého (aha!) apartmanu a asi "něco" hledá. Pokaždé, když jsem se šla podívat, omluvně vycouvala.
Večer jsem dostala zprávu, kterou jsem ale nestihla přečíst.
Ráno postával další fotograf s asistentkou před dveřmi, takže moje nenápadné chování....Nevím, jestli by to pomohlo. Než jsme se domluvili, jak začneme, někdo zazvonil na moje dveře. Přislo mi to vtipné, když včera majitelka křížovala mým apartmanem bez zaklepání.
Otevřela jsem dveře a dívala se na muže majítelky-klepal se mu hlas, ale ne, že by byl nervózní, ale vztekem.
Prý, že neví, co tady dělám, ale že je to nelegální.Prostory jsou prý jen na přespání (?) a další výčitky. Věděla jsem, že se nemá cenu hádat, když jsem na jejich území. Jen jsem se chtěla očistit, ale z vlastní zkušenosti jsem věděla, že nic nepomůže.
Když děláte to co já, brzy Vás hodí do jednoho pytle s prostitutkama.
Prý ať se zabalím a odejdu. Prostituce není legální u nich doma, že jsem se musela splést.
Splést???
Koukla jsem na své těhotné břicho a najednou mi bylo strašně smutno.
Měla jsem sto chutí zařvat, že jsem nevěděla, že mi nabízeji byt v garaži a že jsem těhotná a i kdybych prostitutka byla, určitě bych nešoustala v šestým měsíci.
Ale jen jsem pokývala hlavou a zabalila si věci.
Omluvila jsem se foťákovi, který byl moc hodnej a šli jsme fotit k němu. Bohužel jsem přišla o další dvě focení a pohádala se s manželem, kterému jsem to potupně volala.
" A fakt si nedělala nic takovýho? Proč by tě jinak vyhazovali???" ptal se a já se cítila ještě hůř
"jak to jako myslíš???" zavrčela jsem a chtělo se mi brečet
"Moc dobře víš." řekl a ani náznak, že by mu to bylo líto. Zasloužím si to přeci, mohla jsem vědět, že si zahrávám. Asi si nezasloužím lítost.
Dva dny jsem na nic jiného nemohla myslet. Cítila jsemk se tak zahanbeně. Jako kdyby mě někdo přistihl při něčem strašně trapném.
Za týden jsem dala na instagram fotku, ketrou mi poslala fotograf, která byla focena v garaži. Asi za den mi přišla na airbnb zpráva od majitelky toho blázince, kde mi nadávala, at tu fotku ihned sundám. Takže mě začala i špehovat na instagramu.
Bohužel neni jak se ospravedlnit. Nechtěla jsem nikomu ublížit, jen udělat hezké fotky. Nic jsem v jejich bytě nerozbila a byla jsem slušná, i když jejich děti křičely už od půl sedmé ráno a majitelka mi lozila v bytě.
Vím, že jsem neudělala nic zlého, ale i tak si přijdu blbě. Nojo, co jiného může dělat Češka zavřená v bytě s cizím chlapem. I když je těhotná, protstě my nic jiného neumíme....Že?