Deník modelky, prázdniny

Má modelka prázdniny? Nesnáším věty typu " Ty tomu nerozumíš, tys nidky nepracovala"
Chci podotknout, že jako modelka jsem půl měsíce z měsíce pryč. Můj muž šílí a chce se neustále rozvádět, když necestuju, tak pracuju na netu a snažím se samu sebe prodat, najít letenky, najít hotel...Dnes jsem strávila 2hodiny, abych našla v Lisabonu hezkej hotel na focení, ale levnej a s terasou.
Už rok říkám, že s tím seknu, ale přitom se těším na další trip. V srpnu plánuju Francii, i když říkám, že Francouze nesnáším, tak se do Francie moc těším. Vloni jsem navštivila Provance , trochu jsem si vyhodila z kopýtka a zaplatila jsem si lepší hotel s balkonem a tiše snila svůj sen.
Vždycky jsem si přála být prostě cestující umělec. Spát někde v hotýlku, popíjet víno a nestarat se ,co bude dál.
Vloni ve Francii jsem si to takhle užila...měla jsem strašně málo focení, ale bylo to jeden z mých nejlepších výletů. Bude tenthle trip do Lyonu taky takový?
Dnes, když jsem otevřela Instagram a viděla jsem moji oblíbenou modelku Marisu.Papen, říkala jsem si, že bych to měla dooparvdy zabalit. Všichni český modelky, co to dělaj bez srdce. Ano, jsme krásný, ale pekelně nudný.
Nesnáším český modelky. Měla bych se víc zaměřit na nějaký styl. Umím toho celkem dost a mám dost nápadů, ale jsem limitovaná ...Měla bych míň fotit za peníze, ale víc s konceptem.
JENžE!!!!!
Nedávno jsem fotila se svým kamarádem Čechem. Vždy jsme fotili za peníze. Volal mi, že by chtěl fotit zase a já, i když měla tak málo času (svůj volný čas se snažím trávit se svým mužem), tak jsem mu kývla na 2-3hodky focení. Ukázala jsem mu svoje tajné místo v Kolbence. Jiná modelka by se na něj vykašlala.
Fotili jsme, pak jsme jeli k němu do atelieru. Furt mi říkal, že mám hezkou "prcinku" myslel tím zadek. Kdybych ho už dlouho neznala, poslala bych ho doprdele. Uvědomuje si, jak je to ponižující a že mi to rozhodně radost neudělá??? Ne, protože jsem kráva a neřekla jsem mu to.
Pak mě pozval na oběd a pak, když už se měl k odchodu a o penězich ani zmínka....začala jsem bejt nasraná. Protože jsem byla v nevýhodě. Já mu totiž o penězich neříkala, brala jsem to jako samozřejmost. Protože on věděl, ž ja TFP nefotím.
Takže jsem nedostala ani prachy a doted ani fotky. Vzmohla jsem se jen na zprávu na Whats up, že takhle teda ne Františku, že tohle mi potvrzuje, že TFP prostě fotit nebudu. Kdyby mi aspon poslal ty fotky.
Ale František nebyl jediněj, udělal mi to několikrát i jinej českej fotograf, kterej mi neposlal ani fotky ani prachy.
Od dalšího českýho fotografa mi přišla nabídka focení do Italie...prý zadarmo, ale prý tam bude sranda.
ACHJO.
Oni prostě tihle tydýti nepochopí, že my modelky, považujem za srandu bejt doma a nudit se. Protože prostě nemáme čas se nudit. A tak moc bychom chtěly.
Takže takoví ti chytraci, co si myslej, že si jen cestujem a hrabeme prachy, at jdou někam. Kdybych měla víc síly a času, víc bych se rozepisovala o tom, jaký to je...Prostě práce s lidma, chce to koule:-)